Тротуарна плитка по доступній ціні.

Новые технологии окраски бетона.

     В настоящее время в мире и в Украине идёт новая волна бурного развития индустрии сухих строительных смесей, а соответственно, новых методов работы с данными смесями. Одним из подобных методов является применения различных химических составов для протравливания бетона.

Далі »

Технологія укладання фасадної плитки

Укладання фасадної плитки:

1.1. Розкладіть плитку на робочій поверхні, для того, щоб краще уявити собі розміри, форми і кольори, які слід вибрати. Сплануйте варіанти загального дизайну. Компонуйте довгу плитку з короткою. Використовуючи плитки з різних коробок під час укладання, Ви досягнете бажаного вигляду у вашому кінцевому варіанті.

1.2. Якщо плитка укладається на бетон, кам’яну або шорстку поверхню, ці поверхні повинні бути зволожені перед нанесенням розчину. Якщо ж Ви використовуєте готові сухі будівельні суміші, дотримуйтесь рекомендацій виробника.
Далі »

Піноблок. Загальні відомості

Піноблок – будівельний матеріал, які виробляються з різновиду ніздрюватого бетону. Останній виготовляється зі звичайного цементного розчину, піску й води з додаванням піноутворювача. Цей матеріал поряд з високими тепло- й звукоізоляційними властивостями має низькі коефіцієнти усадки й водопоглинення, має високу пожежостійкість й стійкість до поперемінного заморожування-відтавання. Далі »

Технологія встановлення бетонної огорожі

1. На відміну від цегляних та кам’яних залізобетонні огорожі не потребують закладення фундаменту, а простота зведення конструкцій та різноманітність форм панелей дають можливість швидко та якісно виконувати їх монтаж. Різноманітність дизайнерських рішень та можливість встановлення таких огорож на будь-якому ґрунті дозволяють їм гідно конкурувати з іншими видами огорож.

2. Великий вибір розмірів, фактури і широка кольорова гама дозволяють гармонійно поєднувати їх з кованими та дерев’яними елементами огорож. Переваги залізобетонних огорож і дашків: довговічність; надійність; міцність; морозостійкість; варіативність дизайну; простота монтажу; прийнятна ціна. Далі »

Що необхідно знати при купівлі тротуарної плитки?

    Якщо ви збираєтеся зайнятися укладанням тротуарної плитки то перш за все потрібно визначитися з її вибором і якістю.

Як розповіли фахівці, розпізнати якість плитки або брущатки по її зовнішньому вигляду звичайному споживачеві практично неможливо — адже якість бруківки тротуарної (як і якість будь-якого виробу з бетону), можна досліджувати тільки за допомогою спеціального обладнання. Тому перед споживачем стоїть нелегке питання: «Як уникнути придбання неякісного товару?». Далі »

Укладання тротуарної та дорожньої плитки

      Є сотні різних схем укладання тротуарних плит, але найбільша різноманітність варіантів укладання надає так звана «бруківка». Це прямокутна плитка, яка найчастіше має розміри 200х100хН. Напевно, найпоширенішими схемами є — «цегляна кладка», «стовпчик», «ялинка». Він багатьох інших вони відрізняються, в першу чергу, простотою укладання. Ці три види укладання відмінно підходять для доріжок. Існують і схеми з попарним розташуванням брусків. Вони більш трудомісткі і вже вимагають попередньої промальовування, але звичайно добре виглядають, викладені з урахуванням двох і більше кольорів. Схеми з попарним розташування брусків і, особливо, схеми з укладанням «в квадрат» підійдуть у першу чергу для стоянок і майданчиків. Далі »

Тротуарна плитка чи асфальт?

Бруківка прикрашає вже не тільки центральні площі, а й алеї, дитячі майданчики, зупинки громадського транспорту, території приватної забудови. Тротуарна плитка є одним з найпопулярніших прикрас садиб, тротуарів та фасадів будівель. По ній зручніше поспішати на роботу, повертатися додому, і просто прогулюватися теплими осінніми днями, не натикаючись на ями і розломи асфальту.
Крім того, покриття з бруківки радує око. Далі »